Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlatíčko Ory

21. 2. 2007

Zlatíčko Ory

 

Ahoj, tak tady máte ten můj příběh. Koně hrozně miluju a myslím si, že to jsou snad nejhezčí zvířata na světě! Než jsem začala jezdit tak pravidelně na koni, jezdila jsem spíš na takový krokovky do přírody. Noo, né že by se mi to nelíbilo (do té doby jsem taky nic jinýho nepoznala), ale nějak to nebylo ono. Potom jela jedna moje kamarádka na tábor s koňmi. Přijela odtamtud a byla z toho hrozně nadšená! A tak jsem si říkala, že bych to taky mohla zkusit. Bohužel jsem mezitím musela počkat celej rok!!!Když už jsem se konečně dočkala, byla jsem na to hrozně natěšená. Konečně jsem tam přijela!! Ubytovala jsem se a hned nás rozdělili do skupin a každé skupině přidělili jednoho koně. Naše skupina dostala koně jménem Ory. Nic jsem o něm nevěděla, ale vedoucí říkaly, že to je hodně rychlej koník. Během tábora jsem zjistila, že to je naprosto úžasný kůň!!Předposlední den tábora jsme jeli na vyjížď ku do volné přírody. Myslela jsem si, že to nebude moc záživné, že půjdeme jenom v kroku, ale to jsem se hodně spletla... Jeli jsme v takovém dost hodně rychlém cvalu, řekla bych spíš v trisku=)Celej tábor jsem samozřejmě absolvovala na Orym!!Když už tábor končil, vůbec se mi s tama nechtělo!! Přijela sem domů a naši mi řekli, že bychom tam mohli jezdit i normálně v týdnu! Byla sem hrozně ráda a od té doby jsem tam nejčastěji jezdila na Orym=)Ory má neuvěřitelně krásný pohled a dokonce spolu máme i stejné znamení:jsme ryby. Mám od něho taky památku na těle! Jednou jsme totiž cválali v takovém zarostlém lese a mě šlehla jedna větev do obličeje. Dodnes mám na tváři jizvu. Mám ho hrozně ráda a mám tam samozřejmě ráda i další koníky, ale Ory tak to je koník, který je něčím výjmečný=) !!!!!!!!!!!   

Autor:Tereza Pruknerová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pěkný příběh

(Minda, 7. 5. 2007 16:18)

Mooooc hezký! :OD

Ahojky

(ORY, 5. 5. 2007 14:56)

Ahojky,já taky znám ORYSKA!Jezdím na něm dvakrát týdně a taky tam pracuju(kydám boxy,chystám koně,vodím,občas trénuju a vedu vyjížďky)a s ORYM už skáčem parkur =)))

Holky?

(Riki, 23. 3. 2007 21:21)

chtěla jsem se zeptat jestli tady někdo nejede na westernovej ranč Podolí...a kdo jo tak mi napište...dík...

Kde a za kolik ?

(lucy, 18. 3. 2007 17:22)

Chtěla bych se zeptat kde byl tábor.A samozřejmě kolik stojí.Předem dík za odpověď.

pro Věruš

(Teggy, 3. 3. 2007 14:43)

A byla si tam aji minulej rok??A na jakym si byla turnusu??

pro terku

(Věruš, 2. 3. 2007 12:27)

ahoj Terko, ty si byla na tábože v Radíkově, viď? :-) já tam jezdim každej rok...a musim s tebou souhlasit, že Orýsek je zlatíško....měla sem ho každej rok a skákala sem s nim překážky a je suprovej...takovej mazlíček a hodně rychlej..:-)

pro tegy

(Riki, 25. 2. 2007 19:13)

:-D do volný porody jo to je dobrý...dz...no samo že je to lepčí třeba v klusu nebo ve cvalu a le stejně je zážitek s tim koněk do tý příárody jet....jo dobrý

oprava

(Teggy, 23. 2. 2007 16:07)

***do volny prirody

Pro Riki

(Teggy, 23. 2. 2007 16:06)

cau Riki me bavi vyjizdky do volny prorody!!!!s tebou souhlasim je to bajecny pocit sedet na koni jen se mi vic libi vyjizdky na kterych se nejede jenom v kroku.

Ahoj terko

(Riki, 22. 2. 2007 11:52)

Ale jo je dobrý...tebe nebaví vyjížďky do přírody v kroku?Mě teda v kroku taky moc ne,ale stejně je to zážitek vůbec na tom koni sedět...dobrej příběh.